Šķelda

Šķelda

Kokapstrādes procesā iegūstam un sagatavojam šķeldu, skaidas un koksnes atgriezumus. Jauktā šķelda, kura sastāv no skuju un lapu kokmateriāliem gan klucīšos, gan skaidas veidā. Šķelda un skaidas tiek iegūtas no dažādiem apaļkoka kokapstrādes un zāģēšanas procesiem. Jau vairāk nekā 25 gadus eksportējam šķeldas un skaidas uz Eiropas valstīm. Piedāvājam šķeldas un skaidas katlumājām, granulu ražotājiem, dārzniekiem, lauksaimniekiem, celtniecības uzņēmumiem un apzaļumotājiem. Spējam nodrošināt regulāras un apjomīgas šķeldu piegādes Latvijā un visā Eiropā. Esam ieinteresēti veicināt ilgtermiņa sadarbību, kurā varam vienoties par individuāli izstrādātu sadarbību. 

Kāda ir šķeldas cena? 

Cik maksā šķelda pie mums? Šķeldas un skaidas cenas regulāri svārstās, vadoties pēc tirgus un pieprasījuma rādītājiem. Šķeldas iedalās vairākos veidos un cenas ir atšķirīgas. Mēs nevar noteikt fiksētu cenu šķeldai, veidojam cenu piedāvāju, vadoties pēc pasūtījuma specifikācijas un pieprasījuma, katrs pasūtījums ir atšķirīgs. Sagatavosim tieši jums izstrādātu risinājumu un cenu piedāvājumu. Cena par šķeldu veidojies no dažādiem faktoriem, galvenokārt no apjoma, veida, tirgus vērtības un pieprasījuma. Ja vēlaties noskaidrot pielāgotu cenu piedāvājumu par šķeldu, aicinām ar mums sazināties personīgi. Izstrādāsim un ieteiksim jums labāko un izdevīgāko risinājumu. Šķeldas cena m3 arī tiek aprēķināta individuāli. 

Kas ir šķelda?

Šķelda ir kokmateriālu atgriezumi, kuru tiek iegūti no kokapstrādes procesa. Šķelda iedalās vairākos veidos, tā var būt šķelda, kura radusies no zāģmateriālu ciršanas, zāģēšanas vai ēvelēšanas procesa (kurināmā un enerģētiskā šķelda). Tehnoloģiskā šķelda, kura tiek iegūta no apaļkoku apstrādes, vai arī celulozes un industriālā šķelda, kura tiek izmantota priekš kokrūpniecības blakus produktu ražošanas. Piedāvājam tikai kurināmo, enerģētiskās un tehnoloģiju šķeldas.

 

Kokmateriāli

Kokmateriāli

Kokmateriāli būvniecībai Kokmateriāli ir ekoloģisks produkts,...
Koka paletes

Koka paletes

Izgatavojam pēc pasūtījuma standarta un nestandarta koka paletes,...
Koka mieti

Koka mieti

Virpoti koka mieti Apaļi, spicināti, fāzēti, augstspiedienā...
Šķelda

Šķelda

Kokapstrādes procesā iegūstam un sagatavojam šķeldu, skaidas...