Kokmateriālu impregnēšana

Kokmateriālu impregnēšana

Piedāvājam kokmateriālu apstrādi pret mitrumu, sēnītēm un kukaiņu izraisītiem defektiem - Kokmateriālu impregnēšana. Pie mums jūs varat izmantot divus kokmateriālu impregnēšanas veidus:

  • Augstspiediena kokmateriālu impregnēšana - ūdens, pelējuma un kukaiņu aizsardzībai tiek veikta ar Bochemit Forte (zaļā vai brūnā krāsā) vai TanalithE zaļā krāsā. 

Tanalith® E ir ūdens bāzes konservants ar unikālu apvienojumu no divām izejvielām, vara un organisko biocīdu kombināciju. Apstrādājot kokmateriālus augstspiediena procesā, Tanalith® E komponenti saķeras ar koka struktūru un nav viegli noņemami, palīdzot ievērojami pagarināt tā kalpošanas laiku. Tam ir Biocīdu produktu regulas (BPR) atļauja un gadiem ilgi pierādīta veiktspēja pret koksnes bojājumiem un kukaiņu, tostarp termītu, uzbrukumiem. Faktiski šogad Tanalith® E aprit 30 gadu, kad ir pierādīta veiktspēja. Šis augstspiediena kokmateriālu impregnēšanas veids pirmo reizi tika izmantots 1992. gadā. Ar laiku Tanalith® E ir plaši novērtēts un pārbaudīts. Veiktie testi ir parādījuši Tanalith® E nepārspējamo rezultātu visā pasaulē, lai panāktu optimālu kokmateriālu aizsardzības tehniku.

  • Kokmateriālu impregnēšana, izmantojot BOCHEMIT ANTIFLASH (reakcija uz uguni D klase). Bioloģiskai aizsardzībai un ugunsdrošībai.

Piedāvājam Kokmateriālu impregnēšanu, kurā tiek izmantots ugunsdrošs šķidruma koncentrāts, kas aizsargā koksni arī pret sēnītēm un kukaiņiem. Piemērots jumta konstrukcijām un citiem kokmateriālu veidiem, kuri tiek izmantoti iekštelpās. Kokmateriālu impregnēšanas BOCHEMIT ANTIFLASH produkts saņem  "Zelta liesma" balvu. Vairāk par Čehijas Profesionālo ugunsdrošības balvu lasiet šeit.

Zvanīt mums

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Apaļkoku zāģēšana

Apaļkoku zāģēšana

Piedāvājam koku zāģēšanas pakalpojumus standarta un nestandarta...
Kokmateriālu impregnēšana

Kokmateriālu impregnēšana

Piedāvājam kokmateriālu apstrādi pret mitrumu, sēnītēm un kukaiņu...
Transporta/Kokvedēja pakalpojumi

Transporta/Kokvedēja pakalpojumi

Neatņemama meža apsaimniekošanas procesa daļa ir kvalitatīvi...