Apaļkoku zāģēšana

Apaļkoku zāģēšana

Piedāvājam koku zāģēšanas pakalpojumus standarta un nestandarta risinājumiem. Apaļkoku zāģēšanas pakalpojumi un kokmateriālu zāģēšana dažādos izmēros, biezumos un platumos. Sagatavosim jums kokmateriālus, vadoties pēc jūsu nepieciešamās specifikācijas. Kokzāģētava ar plašu pieredzi, kura iegūta vairāk nekā 25 gadu laikā. Garantējam koku zāģēšanas kvalitāti. Varam piedāvāt vienā pasūtījumā izzāģēt kokmateriālus vienā vai vairākos izmēros. Iestrādāta tehnika un iegūtās zināšanas ļauj mums sniegt kvalitatīvu baļķu un kokmateriālu zāģēšanu nepieciešamā daudzumā un efektīvu kokmateriālu piegādi visā Eiropā.

Baļķu zāģēšanas cenas

Kokmateriālu zāģēšanas cenas ir atšķirīgas. Piedāvājam dažādus kokmateriāla zāģēšanas veidus, kas ļauj pielāgoties pasūtījuma izpildei. Cena par baļķa zāģēšanu veidojas no zāģēšanas apjoma un zāģēšanas tehnikas. Pasūtījumi ir dažādi, nodrošinām standarta un nestandarta izmēra koku zāģēšanu. Spējam arī izpildīt vienā pasūtījumā baļķu zāģēšanu dažādos izmēros. Kokmateriālu zāģēšanas cenu aicinām noskaidrot sazinoties ar mums sev ērtākā veidā! Vari veikt pasūtījumu zvanot vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Nepieciešamības gadījumā kokmateriālu zāģēšanas procesā varam iekļaut kokmateriālu šķirošanu pēc stiprības klasēm. Mums ir Ražošanas procesa kontroles atbilstības sertifikāts, kurš apliecina, ka produkts atbilst standartam: LVS EN 14081-1:2005+A1:2011” Koka konstrukcijas. Pēc stiprības šķiroti konstrukciju kokmateriāli ar taisnstūra šķērsgriezumu.

Zvanīt mums

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Apaļkoku zāģēšana

Apaļkoku zāģēšana

Piedāvājam koku zāģēšanas pakalpojumus standarta un nestandarta...
Kokmateriālu impregnēšana

Kokmateriālu impregnēšana

Piedāvājam kokmateriālu apstrādi pret mitrumu, sēnītēm un kukaiņu...
Transporta/Kokvedēja pakalpojumi

Transporta/Kokvedēja pakalpojumi

Neatņemama meža apsaimniekošanas procesa daļa ir kvalitatīvi...